
Dayang uch g'ildirakli velosipedi turli xil yo'l sharoitlariga mos keladigan, barqaror va qulay bo'lgan old qo'l qo'li ikki zarbani yutish xususiyatiga ega.
Shakl va dizayn yangi. Kvadrat old yuzi V shaklida konkav bo'lgan dayang geni LED faralarini birlashtiradi va ikkala tomondagi prizmatik burilish signallari ikkita kichik ko'zga o'xshaydi. Tananing chiziqlari silliq va yumaloq bo'lib, bu nafaqat yaxshi ko'rish va ishlov berish ko'rsatkichlarini kafolatlaydi, balki jamoatchilikning sport uslubiga bo'lgan talablariga ham javob beradi. Dvigatel 1,6 litr hajmga ega va 6-tezlikda mexanik uzatmalar qutisi bilan jihozlangan. Quvvatli, tejamkor va samarali; to'liq xavfsizlik konfiguratsiyasi. Avtomatik artgichlar, ajoyib orqa ko'zgu oynalari va old qanotlarda tumshug'idek o'simtalar bilan jihozlangan katta o'lchamli old oynalar hukmron ko'rinadi.

175cc uch g'ildirakli motorli ferma
Sakkizta dizayn optimallashtirish
1. Asl shassi tuzilishi dizayni yanada oqilona, yuqori quvvatli, bardoshli bo'lib, avtomobil xavfsizligini oshiradi
2. Dvigatel bahor ulanishini qabul qiladi, bu esa qulayroq va almashtirish oson
3. Batareya qutisi 18A dan 32A gacha o'rnatilishi mumkin va o'z xohishiga ko'ra almashtirilishi mumkin, tashvish va qulaylikni tejash
4. Oson olib yurish uchun qo'ltiqli o'rindiq va asboblar qutisi bilan
5. Ko'tarilish yukini engillashtirish uchun kuydiruvchi mexanizm bilan
6. Uch g'ildirakli g'ildirak robot plyus qo'lda payvandlash orqali qalinlashadi va payvandlanadi, bu esa umumiy quvvatni yanada mustahkam qiladi.
7. Yuklash sharoitida baxtsiz hodisalarning oldini olish uchun g'ildirak bazasi dizayni yanada oqilona
8. Klassik ko'rinish, yangi moslik, yaxshiroq ishlash, bardoshli, xavfsiz eskort, tashvish va harakatni tejash.


| element | qiymat |
| Yoqilg'i bakining hajmi | 10-20L |
| Yo'lovchilar | 1 |
| Tormoz tizimi | Old baraban va orqa baraban |
| Shina hajmi | 5.00-12 |
| Og'irligi | 400-500kg |
| Maksimal tezlik | 30-50Km/soat |
| Yuk tashish hajmi | 400 kg dan katta yoki unga teng |
| Baho qobiliyati | 10-15 daraja |
| Foydalanish uchun | Yuk |
| Haydash turi | Motorli |
| Tana turi | Ochiq |
| Quvvat | 200 - 250W |
| Kuchlanishi | 48V |
| Siqilish | 111 - 150cc |
| Brendning nomi | CQSP |
| Kelib chiqqan joyi | Xitoy |
| Chongqing | |
| Hajmi | 2000 * 1350 mm |
| Sertifikatlash | DOT |
| Dvigatel | 150CC, havo bilan sovutilgan |
| Yuk | 1.7m*1.25m |
| Batareya | 12V9Ah |
| Quvvat | > 800W |
| Rang | Moslashtirilgan |

175cc uch g'ildirakli motorli ferma
DAYANG uch g'ildirakli velosipedlari ramka tuzilishidan tortib dizaynni optimallashtirish, kichikroq avtomobil haydash tebranishini, shovqinni kamaytirish va mustahkam barqarorlikni ta'minlash uchun avtomobil dizayni tamoyillariga murojaat qiladi!
Uch g'ildirakli velosipedning burilishiga kelsak, DAYANG uch g'ildirakli velosipedi uch g'ildirakli velosiped ko'taruvchisi va moslamasining burchagida aniq dizayni bilan rulning moslashuvchan va ko'chma bo'lishini ta'minlaydi, 80 yardda haydash hali ham qochib ketmaydi, mayatnik bo'lmaydi!
Issiq teglar: 175cc uch g'ildirakli motorli ferma, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, moslashtirilgan, yuqori sifatli, sotuvda










