Yangi energiya vositalarini sinovdan o'tkazish va tekshirish imkoniyatlari, jumladan, butun avtomobilni sinovdan o'tkazish, elektr va xavfsizlikni tekshirish, shuningdek atrof -muhitni sinovdan o'tkazish. O'nlab sertifikatlar va sharaflar BEIYI allaqachon jahon rekordini o'z ichiga olgan.





TSS:
1. Savol: Ba'zi namunalar olsam bo'ladimi?
Re: Sizga sifatni tekshirish uchun namunalar taklif qilish sharafiga muyassar bo'ldik.
2. Savol: Sizda zaxiradagi mahsulotlar bormi?
Re: Yo'q. Barcha mahsulotlar sizning buyurtmangizga muvofiq namunalar bilan ishlab chiqarilishi kerak.
3. Savol: etkazib berish muddati nima?
Javob: MOQdan 40HQ konteynergacha bo'lgan buyurtmani ishlab chiqarish uchun odatda 25 ish kuni ketadi. Ammo aniq etkazib berish muddati har xil buyurtmalar uchun yoki har xil vaqtda bo'lishi mumkin.
4. Savol: Har xil modellarni bitta idishda aralashtirsam bo'ladimi?
Re: Ha, har xil modellarni bitta idishda aralashtirish mumkin, lekin har bir modelning miqdori MOQdan kam bo'lmasligi kerak.
5. Savol: Sizning fabrikangiz sifat nazorati bilan qanday shug'ullanadi?
Re: Sifat ustuvor. Biz har doim boshidan oxirigacha sifatni nazorat qilishga katta ahamiyat beramiz
ishlab chiqarish. Har bir mahsulot jo'natish uchun qadoqlanganidan oldin to'liq yig'iladi va sinchiklab tekshiriladi.
6. Savol: Sizning kafolat muddati' nima?
Re: Biz har xil mahsulotlar uchun har xil kafolat muddatini taklif etamiz. Batafsil kafolat shartlari uchun biz bilan bog'laning.
7. Savol: Buyurtma qilinganidek, to'g'ri tovarlarni etkazib berasizmi? Sizga qanday ishonishim mumkin?
Re: Ha, qilamiz. Kompaniyamiz madaniyatining asosi - halollik va kredit. Kingbon 7 yildan buyon alibaba Oltin etkazib beruvchisi hisoblanadi. Agar siz alibaba bilan bog'lansangiz, mijozlarimizdan hech qachon shikoyat bo'lmaganini ko'rasiz.
8. Savol: Sizning to'lovingiz qanday?
Re: TT, LC.
9. Savol: Sizning yuk tashish shartlaringiz qanday?
Re: EXW, FOB, CNF, CIF.
Bizning texnologiya bo'yicha vitse -prezidentimiz Pekin Texnologiya institutini tamomlagan va Xitoyda eng qadimgi avtomobil muhandisi. Uning dizayn kontseptsiyasi ilg'or, u 20 yildan ortiq sohada ishlagan va ko'plab texnik muhandislar bu sohada 15 yildan ortiq ishlagan.
| element | qiymat |
| Uchun foydalaning | Yo'lovchi |
| Haydash turi | Elektr |
| Tana turi | Ochiq |
| Sertifikatlash | CCC |
| Quvvat | 501 - 800W |
| Kuchlanishi | 48V |
| Brendning nomi | DAYANG |
| Kelib chiqishi joyi | Chongsin, Xitoy |
| Hajmi | 2150 mm*850 mm*1060 mm |
| Rang | Qora/ko'k/qizil/jigarrang |
| Maksimal tezlik (km/soat) | 40 km/soat |
| Batareya | 48V20Ah |
| Tormoz | Baraban tormozi |
| Yuklash hajmi | 500 kg |
| Og'irligi | 80 kg |
| Imkoniyatlar | 1 haydovchi + 2 yo'lovchi |
| Shinalar o'lchami | 22 |
| MILEJ | 60 km balandlikda |
| TIR | 3.75-12 |
Issiq teglar: Kattalar uchun 3 g'ildirakli elektr uch g'ildirakli velosiped, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, moslashtirilgan, yuqori sifatli, sotiladi













