3 g'ildirakli yuk uch g'ildirakli velosipedlar qo'pol yo'llar ostida yuk ko'tarish uchun. Yangi uslubdagi yonilg'i bakli va F. amortizatorli beshta g'ildirak





Chongqing Beiyi Motorcycle Manufacturing Co., Ltd har xil mototsikl va unga tegishli ehtiyot qismlarni tadqiq qilish, ishlab chiqarish va sotishga ixtisoslashgan va bizning ajoyib mahsulotlarimiz qatorida DAYANG Mototsikl Xitoyning&39 -sonli mototsikl brendlaridan biridir. Bizning fabrikamiz Xitoyning Chongqing, Jiangjin tumani Luohuang sanoat parki hududida joylashgan.
XK3: (qaytarilmaydigan uzatish bilan uch tezlikli model)
(1) Dvigatelning gorizontal sxemasi qabul qilinadi va teskari vites yo'q qilinadi.
(2) Dvigatel va transmissiya past tebranish, past shovqin va yuqori quvvatga ega bo'lgan ajralmas qavsni qabul qiladi.
(3) Transmissiya uchta oldinga va bitta teskari vitesga ega. Shuningdek, u tepalikka to'xtash funktsiyasiga ega: mashina tepada to'xtatilganda va tormoz pedalini bo'shatganda, avtomobil orqaga ketmasdan avtomatik ravishda qulflanadi. Bu tik yonbag'irlardan boshlashni osonlashtiradi va debriyajning xizmat qilish muddatini sezilarli darajada uzaytiradi. Eng katta afzalligi shundaki, u qattiq yo'llarda haydash xavfsizligini sezilarli darajada yaxshilaydi va ayniqsa tog'li hududlarda foydalanish uchun mos keladi (orqaga qaytishda teskari vitesni yoqish kerak).
Bizning eksport savdosi yildan -yilga oshib bormoqda va endi biz ISO9001: 2008 akkreditatsiyasidan o'tdik va mahsulot sifati CCC milliy majburiy sertifikatiga mos keladi. Ishonchimiz komilki, siz bizning ajoyib sifatimiz va professional jamoaviy ishimizdan mamnun bo'lasiz. Bizning fabrika va mototsikl haqida ko'proq ma'lumot olish uchun sotuvlarimiz bilan bog'laning va biz o'zaro manfaatlarga asoslangan uzoq muddatli do'stona hamkorlik qilishimizga umid qilamiz.
| element | qiymat |
| Uchun foydalaning | Yuk |
| Haydash turi | Motorli |
| Tana turi | Yopiq |
| Sertifikatlash | CCC, ISO9001, ISO14001 |
| Quvvat | & gt; 800 Vt |
| Kuchlanishi | 12V |
| Joylashtirish | & gt; 250cc |
| Brendning nomi | DAYANG |
| Kelib chiqishi joyi | Chongsin, Xitoy |
| Hajmi | 3.7m*1.4m*1.4m |
| Mahsulot nomi | Yuk uch g'ildirakli velosiped |
| Rang | Moviy |
| Dvigatel | Suv bilan sovutilgan |
| Dvigatel turi | 250 300 sm |
| Tormoz | Baraban tormozi |
| Tir | 5.00-12/5.5-13 ixtiyoriy |
| Yuklash hajmi | 1000 kg-2000 kg |
| Yoqilg'i | Gaolin |
| Yuk qutisi hajmi | 2.4*1.4m |
| shassi | 40*100 |
Issiq teglar: uch g'ildirakli velosiped etkazib beradigan yuk mashinasi, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, moslashtirilgan, yuqori sifatli, sotiladi













