Noyob vagonli motorli yuk uch g'ildirakli velosiped 200cc 250cc uch g'ildirakli mototsikl kattalar uchun ajoyib modeli
yuklarni ishlatish uchun kattalar motorli uch g'ildirakli velosiped
Moslashuvchan operatsiya
1. Avtomobil asboblari va pnevmatik siqish moslamasini yaxlit payvandlash
2. Burchak muhandislik simulyatsiyasi bilan ishlab chiqilgan va mexanikaning taqsimlanishi ko'proq ilmiydir
3. Yükseltici payvandlashning original ikkita quti dizayni, kuchliroq kuch
4. Ko'tarilish materiali yuqori xavfsizlik ko'rsatkichlarini ta'minlash uchun eng yaxshilar orasidan tanlangan
Haydash xavfsizligi
1. Quvvat yo'qotilishi kichikroq va tormoz effekti yaxshiroq bo'lishini ta'minlash uchun tormoz tizimi qat'iy ishlab chiqilgan va hisoblangan.
2. Tormoz bog'lovchi tayog'i qattiq po'latdan yasalgan panjaralarni sotib oladi va uzun uchi yoy bilan muhrlanadi, bu asl
3. Har bir tormozni almashtirish punkti xavfsiz ishlashini ta'minlash uchun oqilona tartibga solingan.
4. Vibratsiyani kamaytirish tizimi yaxshi po'latdan yasalgan plastinkalarni sotib oladi, ular yaxshi egiluvchanlik va kuchliroq kuchga ega.
Kuchli
1. Markali dvigatel, kafolatlangan sifat va bardoshli.
2. Asosiy komponentlar faqat bizning kompaniyamiz&№ 39 texnik tahlilidan so'ng etkazib beriladi.
3. Uch g'ildirakli mototsikllar uchun maxsus dvigatel katta tork va kuchli toqqa chiqish qobiliyatiga ega.
4. Dvigatel holatining oqilona joylashuvi, bahor amortizatsiyasi ishonchli, bardoshli va parvarish qilish oson bo'lgan o'rnatish va zarbani yutish uchun qabul qilingan.
yuklarni ishlatish uchun kattalar motorli uch g'ildirakli velosiped

| Yo'lovchi uchun 250cc 3 g'ildirakli uch g'ildirakli velosiped Xususiyatlari: | |
| Xususiyat: | 250cc |
| Dvigatel turi: | 4 zarbali, bitta silindrli, havo sovutgichli |
| Deplasman (ml): | 193.3 |
| Siqilish nisbati: | 9.2:1 |
| Maks. Quvvat aylanish tezligi: | 10,35kV/9000 r/min ± 300 r/min |
| Quvvat aylanish tezligi: | 10.25kw/9000r/min ± 300r/min |
| Maks. moment aylanish tezligi: | 13,5Nm/7500r/min ± 225r/min |
| Ishlash tezligi: | 1420 rpm |
| Ateşleme: | CDI |
| Yoqilg'i: | RQ-90 |
| Hajmi (L*W*H): | 3600*1350*1390 |
| aniq vazn (kg): | 360 |
| Maksimal yuk (kg): | 1500 |
| Tormoz (F/R): | Baraban/Baraban |
| Boshlash tizimi: | Elektr/qo'lda tortish |
| Shinalar o'lchami (F/R): | 5.00-12 |
| shassi: | 50*100 mm |
| Yuqish: | Shaft |
| Erdan tozalash (mm): | 180 |
| G'ildirak bazasi (mm): | 1970 |
| yorug'lik: | kvadrat faralar. |
| ko'zgular: | plastik oynalar. |
| quti: | yuqori yuk qutisi. |
| amortizator: | maxsus er -xotin buloqli amortizator |
| Yuklab olish miqdori (40HQ): | 38 dona |
| boshqa | katta oyoq tagligi. |
| katta orqa o'rindiq. | |
| umumiy orqa aks. | |
| variantlar: | katta asboblar qutisi. avtomobil orqa aksi. zaxira shinalar, kriko, idishni |


Eng yaxshi sifat, raqobatbardosh narx va o'ziga xos ko'rinishga asoslanib, DAYANG mahsulotlari tobora ortib borayotgan bozor ehtiyojlarini qondiradi, bu nafaqat Xitoy bozorida o'z maqomini ta'minlabgina qolmay, balki Yaqin Sharq, Janubiy Amerika, Janubi-Sharq kabi ko'plab mamlakatlar va mintaqalarga eksport qilinadi. Osiyo va Afrika.
Har bir uch g'ildirakli velosipedning har bir detallari bizning yuqori sifatimiz raqobatbardosh narx bilan yuqori sifatimizni tasdiqlash uchun qattiq tajribamiz bilan tekshirilgan.
Bizning dvigatellarimiz, komponentlarimiz, o'lchovlarimiz va ranglarimiz mijozlar talabiga binoan o'zgartirilishi mumkin. Katalogdagi uch g'ildirakli velosiped standart standart konfiguratsiyadir.

Issiq teglar: yuklarni ishlatish uchun kattalar motorli uch g'ildirakli velosiped, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, moslashtirilgan, yuqori sifatli, sotiladi












