300cc motorli gaz bilan ishlaydigan besh g'ildirakli moyli tankli uch g'ildirakli velosiped / suv tanki uch g'ildirakli velosiped / uch g'ildirakli besh g'ildirakli tankerli mototsikl
| Ism | 300cc motorli gaz bilan ishlaydigan besh g'ildirakli moyli tankli uch g'ildirakli velosiped / suv tanki uch g'ildirakli velosiped / uch g'ildirakli besh g'ildirakli tankerli mototsikl |
| Dvigatel | Yagona silindrli 4 zarbli, suvni sovutish |
| Maksimal quvvat(kw/r/min) | 12/6500(1±5 foiz) |
| Maksimal moment(Nm/r/min) | 17,5/(5500±5 foiz) |
| Ateşleme usuli | CDI |
| Debriyaj usuli | Qo'lda nam ko'p plastinka |
| Yuqish | 5 oldinga va 1 teskari vites |
| Rulda mexanizmi | Qo'l panelini boshqarish |
| Shassi | 50*100 |
| Oldindan yutish | Prujinali oldingi amortizator |
| Orqa suspenziya | 6 plyus 4 dona barg kamon, to'liq suzuvchi kuchaytiruvchi aks 220 baraban |
| Batareya | 12V28A |
| Shina | FR/RR 5.00-12 |
| Yerdan tozalash | 225 mm |
| Yuk qutisi hajmi | 1.7m*1.1m |
| Yoqilg'i | Benzin |
| Maksimal tezlik | 60 km/soat |
| Yuk ko'tarish qobiliyati | 1000kg |
| QTY konteynerga yuklangan | SKD/40HQda 16 ta to'plam, 8SKD/20GP da to'plamlar |

uch g'ildirakli yuk mototsikli
Texnik xususiyatlari
1. Qo'pol yo'llarda yuklarni ko'tarish uchun 3 g'ildirakli yuk uch g'ildirakli velosipedlar.
2. Yangi uslubdagi yonilg'i baki va F. amortizatorli uchta bir xil g'ildirak
3. Afrika bozoridagi eng mashhur model, arzon narx bilan oddiy ko'rinish.
Yuk motorli uch g'ildirakli velosipedning asosiy xususiyatlari
1) sifat kafolati: oem & odm uchun 20 yil2) biz erishgan sertifikat: ccc/iso9000/eec3) hashamatli faralar va orqa chiroqlar, kuchli old absorber4) barcha rangli alternativ, suv bilan sovutilgan, oldingi baraban tormozi
5) raqobatbardosh narx, 100 foiz sizning talabingizga javob beradi


carga moto triporteur
200cc 250cc suv idishi / moy tanki uch g'ildirakli velosipedAfrikaning qishloq joylarida, shahar joylarida keng qo'llaniladi. 3-g'ildirakli mototsikl uch g'ildirakli velosiped suv transporti yoki neft tashish uchun
Tajribali ishlab chiqaruvchi sifatida biz xarajatlarni nazorat qilishda sifatni qanday kafolatlashni bilamiz. Bizning narxlarimiz doimo raqobatbardosh va sifatimiz har doim yuqori darajada.
Quyidagi rasm yangi yuqori sifatdirsuv idishi / moy tanki uch g'ildirakli velosiped
Mahsulot tavsifi
1. Xususiyatlari
1. Zongshen / Lifan suv sovutgichli dvigatel, yuqori ishlash
2. Shazi va yuk qutisi, barchasi tuzlash va fosfatlash, elektroforetik bo'yashdan foydalanadi
3. OEM qabul qilinadi
4. Chongqingda joylashgan asl zavod, etuk ta'minot ishlab chiqarish tizimi

Xavfsizlikning o'nta afzalliklari
1. Yangi mos keladigan tormoz tizimi moslashuvchan va xavfsiz va o'z vaqtida tormozlash uchun javob beradi
2. Radiator kamarining aqlli boshqaruvi mijozlarni xavfsiz va ishonchli qiladi
3. Dvigatel ichida bosilgan maxsus qismlar bilan takomillashtirildi
4. Qalinroq ramka va takomillashtirilgan strukturaviy dizayn
5. Ko'targichning maxsus burchagi uning buzilmasligini ta'minlaydi
6. A sinfidagi orqa aks haydashni xavfsizroq qiladi
7. Haydovchining bosh xavfsizligini himoya qilish uchun kengaytirilgan himoya qopqog'i bilan
8. Far lampalaridagi yangi yangilanishlar tunda haydashni xavfsizroq qiladi
9. Yangi mos keladigan suspenziya tizimi yanada qulayroq
10. Uch g'ildirakli velosipedning og'irligi 400 kg, barqaror va ishonchli
Issiq teglar: uch g'ildirakli carguero triporteur, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, moslashtirilgan, yuqori sifatli, sotuvda









