Ikki orqa aks og'ir yuk motorli uch g'ildirakli velosiped
300CC/350CC og'ir yuk ko'taruvchi yuk mashinasi motorli yuk besh g'ildirakli uch g'ildirakli uch g'ildirakli og'ir yuk ko'taruvchi mototsikl Xitoyda ishlab chiqarilgan uch g'ildirakli 12V
| element | qiymat |
| Foydalanish uchun | Yuk |
| Haydash turi | Motorli |
| Tana turi | Ochiq |
| Sertifikatlash | CCC |
| Quvvat | > 800W |
| Kuchlanishi | 12V |
| Siqilish | >250cc, 350cc |
| Brendning nomi | DAYANGʻ |
| Kelib chiqqan joyi | Chongqing, Xitoy |
| Hajmi | 3.9m*1.4m*1.35m |
| Mahsulot nomi | Yuk uch g'ildirakli velosiped |
| Dvigatel | 300cc, 350cc |
| Dvigatel turi | Suv bilan sovutilgan dvigatel |
| Shina | 5.00-12/5.00-12 |
| G'ildirak | Besh g'ildirak |
| Orqa aks | ikki tomonlama orqa akslar |
| Yuk qutisi hajmi | 2.6m*1.4m |
| amortizator | Barcha er yuzidagi amortizator |
| Rang | Moslashtirilgan |
| Yuklash qobiliyati | 1000kg-2000KG |
La distancia diurna de las señales de giro delanteras y traseras, las señales de advertencia de peligro y las luces de frenado de los vehículos de motor es de 100 m, mientras que la distancia diurna de las señales de las señal de ñal de ñal; Las luces de posición delanteras y traseras, las luces de Gálibo y las luces de posición del remolque se pueden ver a una distancia de 300 m durante la noche. La luz trasera de la placa de matrícula puede ver el número de la placa de matrícula a una distancia de 20 m durante la noche. La intensidad luminosa de la luz de frenado será obviamente mer que la de la luz de posición trasera.
1 cualquier fallo en cualquiera de las líneas de los dispositivos de luminación y señalización de los vehículos de motor no interferirá con el funcionamiento normal de otras líneas.
2 panel de instrumentos y el panel de instrumentos de la zona de conducción estarán provistos de un panel o panel de protección no reflectante, y el dispositivo de lighting interer y la luz reflejada en el parabrisas, el espejo retrovisor, va hokazo. dirijyor.
moto de carga
1) ISO9001, IS014001, CCC va boshqalar sertifikati bo'yicha ishlab chiqarish
2) Og'ir yuk modeli orqa yuk qutisi, (L * W) 2,2 m * 1,3 m
3) Trimoto de carga asosiy qismlari bir yillik sifat kafolati, Dvigatel, Shina, old amortizator va boshqalar.
4) Ushbu uch g'ildirakli velosipedning yuk ko'tarish quvvati 1,5 tonna
Además, en el marco del proyecto se incorporó untriciclo de carga electricoque trasladará los reziduos al biodigestor. La empresaGalofer, que produce electricidad a partir de cáscara de arroz, o'rnatish va yuk mashinalarini isbotlash de electricidad bir este vehículo sin costo.
Asimizm o'z ichiga oladidos triciclo electricos de cargaque se emplearán para el traslado de estos equipos de poda y para otras actividades.
Boshlang'ich, la comunidad adquirió dos triciclo ectricos de carga y equipamiento de poda; Agar siz biodigestor que dará energía va CAIF y un centro comunitario, junto a un triciclo ectrico de carga para traslado de reziduos o'rnatishingiz mumkin.
Issiq teglar: dy-xd1 issiq sotiladigan uch g'ildirakli velosipedlar 250cc yuk uch g'ildirakli velosiped, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, moslashtirilgan, yuqori sifatli, sotiladi









