
Avtotransport vositalari orqa reflektorlar bilan jihozlangan bo'lishi kerak. Uzunligi 6 m dan ortiq bo'lgan avtotransport vositasi yon reflektorlar bilan jihozlangan bo'lishi kerak, avtomobil poezdi va g'ildirakli traktorning tirkamasi yon reflektorlar bilan jihozlangan bo'lishi kerak. Reflektor avtotransport vositasiga mahkam bog'langan bo'lishi kerak va kechasi 150 m oldinda avtomobil farasi tomonidan yoritilganda, aks ettirilgan yorug'lik nurlanish holatida tasdiqlanishini ta'minlashi kerak.
1. Yuksiz balandligi 3.0 m dan yoki eni 2.10 m dan ortiq boʻlgan avtotransport vositalari yorugʻlik chiroqlari bilan jihozlangan boʻlishi kerak.
2. Maksimal konstruktiv umumiy massasi 3500 kg dan ortiq bo'lgan yuk mashinasi va treyler orqa tomonda aks ettiruvchi korpus belgilari bilan jihozlangan bo'lishi kerak. Orqa aks ettiruvchi korpus belgilari avtomobilning orqa kengligini aks ettirishi kerak. Avtotransport tanasining aks ettiruvchi belgilari avtomobil poyezdi va yuk mashinasining yon tomoniga uzunligi 10 m va undan ortiq bo'lishi kerak, aks ettiruvchi belgilar uzunligi esa avtomobil uzunligining 50 foizidan kam bo'lmasligi kerak.

300cc motorli gaz bilan ishlaydigan besh g'ildirakli moyli tankli uch g'ildirakli velosiped / suv idishi uch g'ildirakli velosiped / uch g'ildirakli besh g'ildirakli tankerli mototsikl
| Ism | 300cc motorli gaz bilan ishlaydigan besh g'ildirakli moyli tankli uch g'ildirakli velosiped / suv idishi uch g'ildirakli velosiped / uch g'ildirakli besh g'ildirakli tankerli mototsikl |
| Dvigatel | Yagona silindrli 4 zarbli, suvni sovutish |
| Maksimal quvvat (kw/r/min) | 12/6500(1±5 foiz) |
| Maksimal moment (Nm/r/min) | 17,5/(5500±5 foiz) |
| Ateşleme usuli | CDI |
| Debriyaj usuli | Qo'lda nam ko'p plastinka |
| Yuqish | 5 oldinga va 1 teskari vites |
| Rulda mexanizmi | Qo'l panelini boshqarish |
| Shassi | 50*100 |
| Oldindan yutish | Prujinali oldingi amortizator |
| Orqa suspenziya | 6 plyus 4 dona barg kamon, to'liq suzuvchi kuchaytiruvchi aks 220 baraban |
| Batareya | 12V28A |
| Shina | FR/RR 5. 00-12 |
| Yerdan tozalash | 225 mm |
| Yuk qutisi hajmi | 1.7m*1.1m |
| Yoqilg'i | Benzin |
| Maksimal tezlik | 60 km/soat |
| Yuk ko'tarish qobiliyati | 1000kg |
| QTY konteynerga yuklangan | SKD/40HQda 16 ta to'plam, SKD/20GPda 8 ta to'plam |
Issiq teglar: 250cc moto carguero, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, moslashtirilgan, yuqori sifatli, sotiladi










