Lifan 250CC va 300CC dvigatelli og'ir yuk mashinasi yuk uch g'ildirakli velosiped
Lifan 250CC ultra sovutilgan dvigateli, 50*100 tashqi ramkasi, ikki tezlikli uzatmalar qutisi, oddiy katta pedalli og'ir yuk mashinasi yuk uch g'ildirakli velosiped.
2,6*1,5 m yuk bo'linmasi, yon panel balandligi 500 mm, qo'riqchi panjarasi balandligi 150 mm, o'rta tezlik, to'liq suzuvchi og'ir yuk, ikki tezlikli uzatma orqa o'qi
Yog 'tormozi, old oddiy 5.0-12 orqa oddiy 5.0-12 orqa juft g'ildiraklar, 5.0-12 oddiy zaxira shinasi (qora plastinka g'ildiragi) JUSHEN amortizatori
olukli plastinka qora 6+3, 28A batareya, qo'ltiq ushlagichli o'rindiq ramkasi, Old harakatlanuvchi tampon bilan, qarshilik moslamasi, muvozanat paneli, orqa aks o'qi







| element | qiymat |
| Uchun foydalaning | Yuk |
| Haydash turi | Motorli |
| Tana turi | Ochiq |
| Sertifikatlash | CCC |
| Quvvat | & gt; 800 Vt |
| Kuchlanishi | 12V |
| Joylashtirish | 201 - 250 sm |
| Brendning nomi | DAYANG |
| Kelib chiqishi joyi | Chongsin, Xitoy |
| Hajmi | 3.7*1.4*1.6m |
| Mahsulot nomi | Yuk uch g'ildirakli velosiped |
| Rang | Moslashtirilgan |
| Dvigatel | 250 sm suv sovutiladi |
| Dvigatel turi | Yagona velosiped 4 zarbasi |
| Tir | 5.00-12 |
| Yuklash hajmi | 1000 kg |
| Maksimal tezlik | 65 km/soat |
| Orqa aks | Suzuvchi mustahkamlovchi shoh |
| Yoqilg'i turi | Benzinli benzin |
| Yuk qutisi hajmi | 2.4*1.4 |
Bizning izlanishimiz: xaridorlarni qoniqarli mahsulotlar bilan ta'minlash va yaqinroq xizmat ko'rsatishga bag'ishlang.
Xitoy&39-sonli uch g'ildirakli mototsikl va ehtiyot qismlar haqidagi eng to'liq ma'lumotlarni ko'rish uchun so'rovga xush kelibsiz.
Patentli ramka: S shaklidagi patentlangan bitta bo'lakli to'rt burilishli nur, bir nechta payvandlash va biriktiruvchi nuqtalar va kuchli yuk ko'tarish qobiliyati;
Temir old oynasi: Umumiy ko'p bosqichli shtamplangan temir old oynasi, shakli zamonaviy va mustahkamligi yuqori;
Qulay o'rindiq: butun teri o'ralgan va ichki qismi yuqori egiluvchan shimgich bilan qoplangan, bu haydash charchoqlarini samarali kamaytiradi;
O'z-o'zidan tushadigan yog'li tom: Yog'li tom 800 kg yuk ko'tarish uchun mo'ljallangan, bu uy xo'jaliklarining ehtiyojlarini va kichik transport yuklarini qondira oladi;
Shlangi qurilma: o'rnatilgan gidravlik vana, sezgirroq javob, parvarish qilish va ta'mirlash osonroq;
Quvvat olish moslamasi: oyoqli o'z-o'zidan tushadigan quvvatni o'chirish konvertatsiya qilish mexanizmi, bükme operatsiyalari soni va vaqtini samarali ravishda kamaytiradi;
Issiq teglar: yuk uch g'ildirakli velosiped dvigateli, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, moslashtirilgan, yuqori sifatli, sotuvda











