Yuqori yuk ko'tarish quvvatli motorli uch g'ildirakli velosiped eng arzon ulgurji narx eng yangi 150CC benzinli motorli mototsikl






Yangi 150CC benzinli motorli mototsikl motorli yuk uch g'ildirakli velosiped super yuk tashish quvvati arzon ulgurji narxda
| element | qiymat |
| Uchun foydalaning | Yuk |
| Haydash turi | Motorli |
| Tana turi | Ochiq |
| Sertifikatlash | ISO 9001 |
| Quvvat | & gt; 800 Vt |
| Kuchlanishi | 12V |
| Joylashtirish | 151 - 200 sm |
| Brendning nomi | DAYANG |
| Kelib chiqishi joyi | CHO |
| Hajmi | Balandligi 3300*1450*1600 mm |
| Rang | Moslashtirilgan |
| Mahsulot nomi | Uch g'ildirakli uch g'ildirakli velosiped |
| Dvigatel | Suv bilan sovutilgan |
| Dvigatel turi | Yagona velosiped 4 -zarba |
| Yuklash hajmi | 800 kg |
| Tormoz | Baraban tormozi |
| Tir | 5.00-12 |
| Maksimal tezlik | 60 km/soat |
| Yuk qutisi hajmi | 1.8*1.2m |
| Yoqilg'i turi | Benzinli benzin |
Issiq teglar: yangi 150cc benzinli motorli mototsikl, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, moslashtirilgan, yuqori sifatli, sotiladi













