300CC/350CC og'ir yuk mashinasi motorli yuk besh g'ildirakli uch g'ildirakli velosipedli og'ir yuklanadigan uch g'ildirakli mototsikl Xitoyda ishlab chiqarilgan uch g'ildirakli 12V
Ikkita orqa aksli og'ir yuk motorli uch g'ildirakli velosiped









| element | qiymat |
| Uchun foydalaning | Yuk |
| Haydash turi | Motorli |
| Tana turi | Ochiq |
| Sertifikatlash | CCC |
| Quvvat | & gt; 800 Vt |
| Kuchlanishi | 12V |
| Joylashtirish | & gt; 250cc |
| Brendning nomi | DAYANG |
| Kelib chiqishi joyi | Chongsin, Xitoy |
| Hajmi | 3.9m*1.4m*1.35m |
| Mahsulot nomi | Yuk uch g'ildirakli velosiped |
| Dvigatel | 300cc |
| Dvigatel turi | Suv bilan sovutilgan dvigatel |
| Tir | 5.00-12/5.00-12 |
| G'ildirak | Besh g'ildirak |
| Orqa aks | orqa orqa o'qlar |
| Yuk qutisi hajmi | 2.6m*1.4m |
| amortizator | Barcha er usti amortizatorlari |
| Rang | Moslashtirilgan |
| Yuklash hajmi | 1000 kg-2000 kg |
Bizning uch g'ildirakli velosipedlar' kuchli qismlar
1. LED yorug'lik: mis sim yordamida, super yorqinlik, 30 metr nurlanishi mumkin, 12 soat uzluksiz yorug'lik, yorug'lik rangi o'zgarmaydi.
2. Asbob: LCD displey, o'rnatilgan blok, aniqroq quvvat displeyi.
3. Vibratsiyani pasaytirish: mototsikl standartlarini qo'llagan holda, ko'p sonli kamonli va uzunligi 495 mm bo'lgan zarbani yutish effekti yaxshiroq. Tajribalar shuni ko'rsatdiki, tebranish 1 million marta, neft oqishi esa kamida 5 yil davomida sodir bo'lmaydi.
4. Chelik plastinka: katta yuk ko'tarish qobiliyati, yuqori egiluvchanlik, oson deformatsiyalanmaydigan, oq po'lat plastinka rezina qisma, kichik bo'shliq,
past shovqin, bardoshli.
5. Tormoz yostig'i: o'simlik tolasi va metall kukunidan foydalanib, tormoz va tormoz barabanining aloqa maydoni 80%ga etadi, issiqlik yo'q, uzoq umr, yaxshi tormoz effekti.
6. Sine cho'tkasi bo'lmagan vosita: 3000-3200 rpm/min, moment oddiy dvigateldan 20% -25% kattaroq, xavfsiz, qulay, barqaror.
7. Chelik shinalari: toymas va namlikka chidamli, yuk tashish quvvati boshqa transport vositalariga qaraganda 30% yuqori. Oyoq naqshlari - bu
taniqli, bu tutilish maydonini oshiradi va elektr va aşınmayı tejaydi.
Bizning izlanishimiz: xaridorlarni qoniqarli mahsulotlar bilan ta'minlash va yaqinroq xizmat ko'rsatishga bag'ishlang.
Xitoy&39-sonli uch g'ildirakli mototsikl va ehtiyot qismlar haqidagi eng to'liq ma'lumotlarni ko'rish uchun so'rovga xush kelibsiz.
Bizning afzalliklarimiz:
1. Zavod ulgurji narxi
2. Yuqori Qulaity
3. Katta zavod: 10000
Kvadrat metr
4. Professional
5. Uslublarning xilma -xilligi: 100 dan ortiq uslublar
6. Uch g'ildirakli velosiped sotiladigan 1 -raqam
7. Ko'p konfiguratsiyalar dvigatel, yuk qutisi va boshqalar kabi erkin mos keladi.
8,1 yillik kafolat
9.40 ajoyib
muhandislar - 600 ishchi
10.200 to'plami
ishlab chiqarish uskunalari
11. Mashhur uch g'ildirakli velosiped markasi
12. Barcha tegishli qismlarni taqdim eting
13. OEM, mijozlarga moslashtirish' talablar
Sizning dizayningiz, logotipingiz kabi. Sizning qadoqlashingiz mavjud
Issiq teglar: Ikkita orqa aks og'ir yuklangan motorli uch g'ildirakli velosiped, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, moslashtirilgan, yuqori sifatli, sotiladi













